Poznań
09-10.09.2017
Warsztaty z Regresingiem
Cele, które deklarujemy, a cele, które realizujemy – jak osiągać swoje cele we współczesnym świecie
zajęcia prowadzi Dariusz Loga
     
     Jeżeli jesteś osobą:
zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,
rozwój na planie materialnym i duchowym
to zapraszamy Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

Warsztaty obejmują:

wykłady teoretyczne, ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje, grupowe sesje Regresingu®

Na zajęciach wykorzystywana  jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

Wielu ludzi ma wspaniałe marzenia, jednak gdy przychodzi co do czego, to ich nie realizują. Realizują zaś coś zastępczego albo zupełnie innego. Ludzie Ci często tłumaczą się tym, że marzenia to tylko marzenia. Że w życiu marzenia to jedno, a rzeczywistość drugie. Wielu ludziom ich przekonania, zbyt niska samoocena, poczucie niegodności i mechanizmy autosabotażu po prostu nie pozwalają na realizację tego, czego naprawdę chcą.

To, że Ty również nie widziałeś dotychczas możliwości zrealizowania swoich marzeń, nie znaczy, że tych możliwości nie ma. Każdy może się realizować i spełniać. Twoje marzenia powinny z automatu stawać się Twoimi planami i celami do zrealizowania. Niech odtąd spełnienie stanie się w Twoim życiu czymś naturalnym.

Miejsce zajęć:  Studio Jogi YAM, Poznań, ul. Jana Kochanowskiego 4/10 (zielona kamienica naprzeciwko policji, pomiędzy ul. Dąbrowskiego a Poznańską) lub u Ewy L. Kałuskiej, w Nekli (30 km od Poznania w stronę Wrześni/Warszawy) ul. Dworcowa 2/2,    –  Uczestnicy zostaną wcześniej poinformowani o miejscu zajęć.

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 250 zł od osoby, studenci/uczniowie  na studiach dziennych i regreserzy 220 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (Studio Jogi 25 zł, u Ewy 15 zł za noc).

Formularz zgłoszeniowy – zapisz się !Na warsztaty: do Studia Jogi proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę.

do Ewy  proszę wziąć luźny strój/śpiwór, karimatę oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę.

Informacje i zapisy

Ewa Kałuska, tel. 508 374 194 skype: ewa_kaluska

KontaktWarunki uczestnictwa:

Rezerwacja miejsca na podstawie formularza zgłoszenia:

i przedpłaty w wysokości 50% – najpóźniej do 03.09.2017.

Płatność na konto:
SYRIUSZ Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla,  mBank 27 1140 2004 0000 3302 4122 35 98

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach, zapisali się później, chcą się jeszcze zapisać

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku – w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

Zapraszamy ! Darek i Ewa