W tym roku nasze Letnie Wczasy z Regresingiem odbyły się w terminie 15 – 23 lipca, a ich temat przewodni to:”Jak odkryć własną moc i skutecznie z niej korzystać – dla wszystkich, których w życiu ogarnia niemoc, niemożność, bezsilność, bezradność. ”  Jak co roku znakomicie prowadził je Dariusz Loga – 9 dni wykładów, ćwiczeń w grupach, parach, medytacji, afirmacji i oczywiście bardzo owocnych sesji regresingu. Kawał doskonałej roboty Darku, a  jej efekty widoczne były każdego dnia  podczas wczasów. Tak zwane „wywałki”, w które obfitują wczasy to oznaka dotarcia do i naruszenia blokujących nas  negatywnych wzorców i programów umysłu. W tym roku sesjom, które odbywały się po zajęciach nie było końca – to bardzo dobry znak, to znak, że  uczestnicy pracowali z istotnymi sprawami i byli zdeterminowani, aby rozwiązać je.

Rano przed zajęciami tradycyjnie już prowadziłam 20 minutowe sesje jogi śmiechu, a ponieważ ćwiczyliśmy  na świeżym powietrzu przed pensjonatem to ci którzy nie brali udziału w zajęciach mieli codziennie pełne śmiechu pobudki.

Następny punkt programu to śniadanko z domowej roboty twarogami, zapiekankami, oscypkami. O 10.00 zaczynały się przedpołudniowe zajęcia czyli sporo teorii, moc ćwiczeń praktycznych wszystko z ogromnym poczuciem humoru i salwami śmiechu. O 13.00 krótka przerwa na  owoce, coś słodkiego. Od 13.30 do 17.30  sesje regresingu odbywające się w parach, zawsze poprzedzone pięknymi medytacjami autorstwa Darka. Po sesjach kończąca zajęcia medytacja. wszystko jak w zegarku, zgodnie z planem jest godzina 17.30 czyli czas na obiadokolację. Po intensywnej pracy apetyty dopisują nasza gospodyni Pani Tereska serwuje pyszne zupy i bardzo smaczne wegetariańskie, a jak trzeba także wegańskie i dietetyczne posiłki. Przy obiedzie  rozmowy, omawiane sesje, plany na wieczór. A wieczorami Satori na dwie plansze, wspólne śpiewanie w studio muzycznym Janka, relaks w  Termach Białczańskich, spacerek na deserek. Niektórzy uczestnicy wczasów dzielili się z nami swoją wiedzą i umiejętnościami podczas sesji indywidualnych: bars, dwupunkt a także  organizując bardzo ciekawe praktyczne miniwarsztaty  EFT i Dwupunktu. Bardzo pięknym i wzruszającym wydarzeniem był recital wokalny jednej z uczestniczek, która jest profesjonalną śpiewaczka i dysponuje  wspaniałym głosem – łzom i bisom nie było końca. Recital i wspólne śpiewanie było możliwe dzięki Jankowi, który przywiózł z sobą  całe studio nagrań.

Jak zawsze był też wieczór z dwoma ogniskami. Przy jednym siedzieliśmy posilając się przysmakami,  drugie po odpowiednim przygotowaniu posłużyło nam do spacerku po rozżarzonych węglach czyli firewalking. Niektórzy przeszli nawet 7 razy. Brawo Kasia !.  Humory dopisywały, chęć do pracy była ogromna. Świetna atmosfera, nowe przyjaźnie, swoboda i luz, a kiedy trzeba skupienie i wytężona praca nad własnym samorozwojem i doskonaleniem się , profesjonalizm prowadzącego Darka – to kwintesencja naszych wczasów.

Już teraz zapraszam do Gąsek k Mielna na kolejne tym razem Zimowe Wczasy z Regresingiem 2018.

Poniżej zamieszczam galerię zdjęć zrobionych na wczasach. Zapraszam do oglądania.