Zapraszamy do nadsyłania artykułów/ wykładów video na nasz portal.

Jeśli chcesz przesłać nam artykuł/ wykład na video – wybierz dział, w którym chciałbyś go umieścić.

Artykuł/ video nie może być kryptoreklamą

Materiał, który chcesz nam przesłać podpisz pełnym imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem. W wypadku użycia pseudonimu należy przesłać swoje pełne dane teleadresowe, do wiadomości redakcji.

Prześlij nam drogą elektroniczną „oświadczenie autora” nadesłanego materiału do publikacji i dołącz do oświadczenia swój artykuł / link do video z wykładem.

Możesz też jednocześnie z oświadczeniem autora wysłać artykuł bezpośrednio na nasz adres. W tym celu najpierw za pomocą formularza kontaktowego formularz kontaktowy

prześlij  do nas w treści:  tytuł swojego artykułu, swoje imię i nazwisko, a my podamy Ci adres email do wysyłki artykułu.

Dlaczego nie podajemy bezpośrednio  adresu email? –  ponieważ w  konsekwencji otrzymujemy niezliczoną ilość spamu wysyłaną przez automaty.

Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje „bio” – napisz kilka słów o sobie, prześlij nam swoje zdjęcie oraz ewentualnie link do swojej strony/ bloga – wszystko będzie widoczne w bio, które zamieścimy pod Twoim artykułem

pobierz „oświadczenie autora”

Po zapoznaniu się z treścią nadesłanego materiału redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji. W takim wypadku nadesłany materiał  nie będzie nigdy wykorzystany do publikacji przez redakcję.

  • Redakcja zastrzega sobie prawo do korekty oraz wprowadzania innych formalnie niezbędnych poprawek.
  • Opinie autorów artykułów nie zawsze są zgodne z opiniami redakcji.

 

Informacja o ukazaniu się Twojego artykułu/ wykładu wideo  na cudownymportalu zostanie wysłana do subskrybentów w najnowszym  newsleterze.