Tegoroczne Zimowe Wczasy z Regresingiem odbywały się jak zwykle w Gąskach w gościnnym Pensjonacie  „Makarena”, który prowadzi nasza kochana Ewa Żukowska (trener Radykalnego Wybaczania)
Zajęcia odbywały się nietypowo – uczyliśmy się  Huny, jej praw, technik i metod jakimi się posługuje. Wieczorami dodatkowe zbiorowe sesje regresingu dla chętnych – prawie zawsze wszyscy byli chętni!.

Podziwiam naszego prowadzącego zajęcia Darka Logę, który zawsze ma tyle energii i ochoty, aby uczestnicy wynieśli jak najwięcej korzyści z zajęć. I tym razem było tak samo – po kolacji,  po całym dniu prowadzenia wykładów i ćwiczeń Darek zwoływał chętnych i jeszcze 2 godziny trwały sesje regresingu. Szacunek Darku 🙂  reprezentujesz profesjonalizm na najwyższym poziomie, co wielokrotnie pokazywałeś i pokazujesz przez te nasze długie lata współpracy.

Ranek zaczynał się, jak zwykle w Gąskach, oryginalną i pełną miłości na nowy dzień -„Pobudką Stefana”. Około godziny 8.00 Stefan  przechodzi korytarzami pensjonatu grając na fletach, co daje początek radosnemu porankowi.

W tym roku przed śniadaniem dla chętnych odbywały się 15 minutowe sesje Jogi Śmiechu, prowadzone przeze mnie. Oczywiście śmiechu, oddechu i na miejscu tworzonych afirmacji było co nie miara 🙂

Potem wspaniałe śniadania z pieczołowitością i miłością przygotowywane przez Mistrza Stefana Poprawę.
Po posiłku pora na intensywną pracę wprowadzającą nas, nie tylko w tajniki Huny, także w nasze własne zakamarki podświadomości i jej  zadziwiającej zawartości. Owocne i dające możliwość lepszego poznania siebie zajęcia, a wszystko pod uważnym, a jednocześnie bardzo przyjaznym okiem  Darka Logi. Zajęcia, na których wykład Darka przeplatał się z praktycznymi ćwiczeniami w grupkach i parach.

Po 3 godzinach pracy – chwila odpoczynku czyli czas na Stefanową zupkę „palce lizać” 🙂 oraz godzinkę relaksu dla siebie.

Około 14.00 znowu praca z Huną, piękne medytacje, niesamowite wizualizacje, szkicowanie przyszłości, pożegnanie przeszłości po to aby móc być „w tu i teraz”.

Około 18.00 pyszna obiadokolacja serwowana przez Stefana, chwila wypoczynku i wieczorne sesje regresingu.
Ale to nie koniec dnia!

Po wszystkich zajęciach zasłużony relaks – karaoke, którym zawiaduje Janek – dobry duch wczasów 🙂 Janek ma „nosa” do talentów muzycznych. Kasia wygrała już kilka  konkursów, a namówił ją do ponownego śpiewania właśnie Janek na Letnich Wczasach z Regresingiem w 2015 r.

Jest też czas na Satori – tej zimy  w Satori  graliśmy na 3 stoły jednocześnie –  pod okiem nieocenionej Ewy, właścicielki pensjonatu.

Niezapomnianą atrakcją był wieczór indyjski czyli opowieści wraz ze zdjęciami i filmami z ostatniej wyprawy do Indii Stefana i Ewy. Jak wieczór indyjski to Sari – Ewa użyczyła nam pięknych, bajecznie kolorowych strojów oraz biżuterii, a wieczoru dopełniły imieniny Wiktora oraz pięknie przygotowane i podane przez Sebastiana imieninowe smakołyki.

Oto kilka zdjęć z wczasów