DIAGNOSTYKA KARMY – DIALOG Z CZYTELNIKAMIO książce
Każdy z nas chce uwolnić się od chorób i nieszczęść, każdy chce być zdrowy i szczęśliwy, każdy chce zmienić swój los na lepszy. Wszystko to jest możliwe pod jednym warunkiem: jeśli zmienimy się wewnętrznie. Nieprzyjemności i choroby są wynikiem wewnętrznego stanu człowieka. To, co jest wewnątrz nas wpływa na to, co spotyka nas na zewnątrz. Jednak aby móc zmienić się wewnętrznie, potrzebna jest MIŁOŚĆ. Kto nauczy się kochać, może się zmienić. A ten kto się zmieni – pokona wszelkie choroby i nieprzyjemności losu. Co więcej, nie tylko on, ale również jego potomkowie przeżyją we współczesnym, zmieniającym się świecie. Jest to książka o tym, jak nauczyć się kochać.

O autorze

Siergiej Łazariew jest rosyjskim autorem cyklu 12 książek pod tytułem „Diagnostyka karmy”, które w Rosji od 1996 roku są bestsellerami sprzedawanymi w milionach egzemplarzy. Książki Łazariewa obrazują jego ponad dwudziestoletnie badania zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny. 96% czytelników po zapoznaniu się z jego książkami zmieniło na lepsze swój charakter, światopogląd, zdrowie i los. W Polsce ukazało się dotychczas siedem książek z cyklu „Diagnostyka karmy” a na początku maja ukaże się kolejna, ósma książka o podtytule „Dialog z czytelnikami”.

Obecnie nastąpiła zmiana polskiego dystrybutora oraz wydawcy książek Siergieja Łazariewa. Od kwietnia tego roku zajmować się tym będzie wydawnictwo „Satja Juga”. Więcej informacji na stronie www.diagnostykakarmy.pl i www.satja-juga.pl

zgłoś błąd · do góry