Diagnostyka_karmy_9 (1)

 

Diagnostyka Karmy 9 – Podręcznik przeżycia
Opis do 9 książki z serii „Diagnostyka karmy” o podtytule „Podręcznik przeżycia”Ta książka jest niczym balsam dla duszy. Jest w niej pokazana droga do połączenia się człowieka z Bogiem. Ma ona wielką moc i daje poczucie światła. Po jej przeczytaniu pojawia się długotrwałe poczucie czystości i wzlotu duszy. Informacje w niej zawarte są bardzo skondensowane, ustrukturyzowane, wielowarstwowe i wyważone do ostatniego słowa. Jest to książka o miłości i moralności, która mówi o tym, że miłość jest najważniejsza ze wszystkiego. Autor pomaga zrozumieć sens naszego istnienia i poczuć miłość w duszy. Dzięki konkretnym przykładom z życia pokazuje, jak należy rozwiązywać problemy i przezwyciężać wszelkie nieprzyjemności i nieszczęścia. Przedstawiony w niej system daje poczucie sensowności wszystkich wydarzeń, zrozumienie tego, po co żyjemy i co powinno być priorytetem w naszym życiu, znajdować się na pierwszym miejscu. Po jej przeczytaniu postrzeganie świata nabiera innych barw, stajemy się bardziej spokojni i dobroduszni. Zamiast agresji i niezadowolenia zaczynamy spokojnie oceniać to, co się dzieje i nawet odczuwać radość z powodu tego, że teraz wiemy, po co nas coś spotyka i jak należy zachować się w danej sytuacji. Uczy nas kochać ten świat, niezależnie jaki jest i zachowywać miłość w duszy bez względu na to, co się dzieje. Ta książka pomaga zmienić siebie, swój światopogląd, charakter i los, dzięki niej zaczynamy widzieć drogę i uświadamiać sobie, dokąd trzeba iść.„Dawniej mówiłem o sobie, że leczę ludzi. Potem zacząłem mówić, że pomagam ludziom wyzdrowieć. Teraz nie leczę i nie pomagam, a dzielę się swoim doświadczeniem rozu­mienia Boskości. I ludzie, którym są potrzebne moje myśli i moje doświadczenie, przychodzą i je dostają – ludzie, którzy się nie boją, nie osądzają, nie obrażają się i nie żałują. Tacy ludzie stają się inni i pomagają zmienić się mnie samemu”.Siergiej Łazariew

Recenzja książki „Człowiek przyszłości. Pierwszy krok w przyszłość”, napisana przez dyrektora handlowego targów książki i centrum kongresowego ESO-TEAM w Niemczech Aleksandra Dona.

 

Są dobre książki i są bardzo dobre książki.

Są bardzo dobre książki i są wspaniałe książki.

Są też perły w morzu książkowego świata. Taką perłą jest książka Siergieja Łazariewa.

Siergiej Łazariew zapoznaje nas ze swoją pracą, opowiadając o licznych spotkaniach z pacjentami, o badaniach, o tym jak można ustalić przyczynę choroby i udowadnia to faktami.

Sensacyjna metoda Łazariewa, jego jasne spojrzenie na rzeczy i bezlitosna szczerość dla wielu czytelników będą inne niż te, do których przywykli, a wręcz niewygodne. Na początku nas to szokuje i zmusza do zastanowienia. Niespodziewanie dla siebie zaczynamy rozumieć, że ponosimy kolosalną odpowiedzialność nie tylko za siebie, lecz także za swoje dzieci i bliskich, a nawet za cały otaczający świat.

Od swoich czytelników wymaga bardzo wiele.

Każda strona jego książki zawiera więcej informacji, więcej przykładów z życia i więcej impulsów niż cała książka innych autorów. Pan Siergiej pisze w stylu opowiadania, swobodnie, prosto, bez profesjonalnej terminologii, bez rozbudowanych zdań, dzięki czemu jego słowa i wyjaśnienia prawie niezauważalnie – tak jakby mistycznie – wpływają na światopogląd czytelnika, pomagając mu się zmienić.

Mogę dać tylko jedną rekomendację – czytajcie książkę Siergieja Łazariewa. Nigdzie nie znajdziecie więcej informacji i potencjału dla własnego rozwoju, zdrowia i pomyślności oraz dla rozwoju i zdrowia waszych dzieci.

Aleksander Don

Szanowni Czytelnicy, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym NOWYM PROJEKCIE. Chcemy nawiązać dialog pomiędzy Panem Siergiejem a polskimi Czytelnikami jego książek. W ciągu najbliższego miesiąca możecie przysyłać na nasz mail: biuro@diagnostykakarmy.pl swoje pytania skierowane do Autora, potem je przetłumaczymy i Pan Siergiej na nie odpowie. Osobista diagnostyka niestety nie jest możliwa. Można zadawać pytania dotyczące tego, jak prawidłowo przygotować się do zaplanowanego na luty 2015 roku seminarium oraz pytania ogólnego charakteru, na przykład: Jak stworzyć szczęśliwą rodzinę? Jak urodzić zdrowe dziecko? Co oznacza, że często spotykają mnie pewne sytuacje? Z czym jest związana moja choroba i jak należy pracować nad sobą? Wielu ludzi po wysłuchaniu rady Siergieja Łazariewa rozwiązywało swoje problemy, ponieważ główna zasada jego uzdrawiania polega na rozumieniu praw rozwoju duszy i zmianie charakteru. Zmieniając swój stosunek do przeszłości, zmieniamy teraźniejszość i przyszłość.

Odpowiedzi Pana Siergieja wydamy w formie DVD, a później możliwe też, że w formie oddzielnej książki. Mamy nadzieję, że zapoczątkuje to dobrą tradycję i jeśli pytania będą ciekawe i treściwe, to płyty będą się pojawiały coraz częściej.

zgłoś błąd · do góry