Tworzenie rzeczywistości w sposób świadomy jest możliwe. Potrzebujesz trochę informacji, otwarcia serca i pozbycia się przekonania, że nie zasługujesz. Możesz otrzymać od Wszechświata wszystko czego pragniesz, ponieważ jest w nim dostatek wszystkiego. Nie sięgnąłeś do tej pory po to skutecznie, ponieważ uważasz, że tylko inni mają, a ty musisz się naharować aby coś mieć, że nie jesteś wystarczająco wartościowy czy uzdolniony by wyjść z miejsca, w którym tkwisz, w którym czujesz się ofiarą. Jesteś przepełniony żalem, gniewem a może winą. 

Porządki z takimi emocjami możesz zrobić stosując narzędzia Radykalnego Wybaczania (możesz o nich poczytać w książce C. Tipping pod tym samym tytułem lub praktycznie poznać na warsztatach). Sposobów jest kilkanaście. Przy ich pomocy twoja blokada odgradzająca ciebie pełni życia, od miłości i pokoju może zniknąć bez śladu i to bardzo szybko.

To, że człowiek sam tworzy swoją rzeczywistość jest faktem. Czyż nie lepiej tworzyć to świadomie? Współczesna fizyka dowiodła, że obserwator doświadczenia ma wpływ na jego rezultat. Czy teraz jesteś bardziej przekonany, że jesteś autorem tego co masz? Nie jest może łatwo to zaakceptować ale im szybciej zgodzisz się z tym faktem łatwiej wejdziesz do nowego świata opartego na miłości i akceptacji – bez osądzania i oceniania. Jesteś w stanie tego dokonać jeśli popracujesz z systemem własnych przekonań.

Z pewnością chciałbyś mieć wokół ludzi życzliwych – zacznij więc od siebie. Głównym twoim narzędziem powinien być regularnie używany Arkusz Radykalnego Wybaczania (dostępny w książce i na warsztatach). Wystarczy, że będziesz chętny i że wykorzystasz dostępne metody ułatwiające ci transformację czyli podnoszące wibracje.
Niskie wibracje mają takie emocje jak gniew, poczucie żalu, nienawiści, potępienie, rozpacz, lęk a wysokie osiągasz gdy odczuwasz radość, zaufanie, szacunek, pojednanie i osiągasz stan miłości. Swoje wibracje podnosisz także modlitwą i medytacją. Wszystkimi metodami, które otwierają twoje serce.

Pracując na co dzień z narzędziami Radykalnego Wybaczania w pewnym momencie zaakceptujesz fakt, że tak naprawdę nie ma nic do wybaczenia. Że wszystko co dzieje się nie jest przypadkowe i ma głębszy sens. Nie jest skierowane przeciwko tobie a jest dla ciebie. Kiedy to przyjmiesz i twoje życie to odzwierciedli masz otwartą drogę do zamanifestowania w fizycznym świecie swoich marzeń – bez wysilania się. Na początek możesz zainspirować się filmem „The Secret” przeczytaj Boską Matrycę Gregga Bradena. Są to praktyczne pozycje, trzymają się życia i odkrywają nawykły ludzki potencjał wykorzystany w fizycznym świecie. Są wspaniałym połączeniem ducha z materią.