Tegoroczne Zimowe Wczasy z Regresingiem odbyły się w dniach 28.01 – 05.02.2017, jak zwykle, w Gąskach w gościnnym Pensjonacie  „Makarena”, który prowadzi nasza kochana Ewa Żukowska (trener Radykalnego Wybaczania)
Tematyka zajęć to: ” Wzorce odrzucenia i ich wpływ na nasze życie. Inteligencja emocjonalna – jak ją w sobie rozwinąć”.  Zajęcia prowadził Dariusz Loga.

Darek Loga, który  od blisko 16 lat jest nieustająco prowadzącym zajęcia to wykładowca z ogromnym doświadczeniem, który, z humorem i ogromnym zaangażowaniem prowadzi także zajęcia praktyczne czyli zarówno sesje regresingu jak również różnego rodzaju ćwiczenia w małych grupkach czy parach. Prowadzi je tak, aby uczestnicy wynieśli jak najwięcej korzyści z zajęć.

Ranek zaczynał się, jak zwykle w Gąskach, oryginalną i pełną miłości na nowy dzień -„Pobudką Stefana” czyli grą na 3, a czasami nawet 4 fletach, co daje początek radosnemu porankowi.

Około 8.45 był czas na  poranek ze „śmiechem bez przyczyny” czyli krótkie sesje jogi śmiechu prowadzone przeze mnie.

Potem wspaniałe śniadania z pieczołowitością i miłością przygotowywane przez Mistrza Stefana Poprawę.
Po posiłku pora na intensywną pracę z inteligencją emocjonalną, a także  zaglądanie w zakamarki naszej podświadomości i jej  zadziwiającej zawartości.

Po 3 godzinach pracy – chwila odpoczynku czyli czas na Stefanową zupkę „palce lizać” oraz godzinkę relaksu dla siebie.

Około 14.00 znowu intensywna praca z podświadomością i jej wzorcami podczas 3 godzinnych sesji regresingu.

Około 18.00 pyszna obiadokolacja serwowana przez Stefana, chwila wypoczynku i wieczorne spotkania.

W tym roku program po zajęciach był bardzo różnorodny i intensywny.

Było wiele wieczorów tematycznych:

Wieczór „japoński” – prowadził Olek, który jesienią odwiedził Japonię. Piękne zdjęcia, ciekawe opowieści. A na samym początku Stefan uczył nas robienia wegetariańskiego sushi – Pycha! Wieczór zakończył się pokazem masażu shiatsu. Pokaz prowadził Stefan – mistrz tego masażu.

Wieczór „koreański” – prowadziła Dorota, która 1,5 roku przebywała w aszramie w Korei – był to wieczór z niesamowitymi opowieściami o życiu w aszramie i Korei, niesamowitych spotkaniach ludzi i kultur.

Wieczór „hinduski”, który poprzedził koncert gongów i mis tybetańskich przy wspaniałym akompaniamencie  fletów Stefana. Jak wieczór indyjski to Sari – Ewa użyczyła nam pięknych, bajecznie kolorowych strojów oraz biżuterii.

Był też wieczór lub dwa poświęcony grze Radykalnego Wybaczania  „Satori”.

Pełen ekscytacji i ciekawych interpretacji wieczór poświęcony oglądaniu aury.

Jedna z uczestniczek obchodziła urodziny – zorganizowaliśmy szampańskie przyjęcie z tortem, wesołymi przebierankami, a zakończone szalonym karaoke i prywatnym koncertem na flety i bębny dla solenizantki.

Jak co roku Olek piekł swój słynny, pyszny sernik. W tym roku Kasia  upiekła nam wspaniały chleb.

Było bardzo intensywnie zarówno na zajęciach jak i po zajęciach. Grupa zintegrowała się szybko, każdy znalazł w niej swoje miejsce. Grupa jest grupą terapeutyczną i wszelkie „niecodzienne zachowania” są traktowane jako własna praca terapeutyczna bądź grupowa praca terapeutyczna, która jest procesem i trwa przez cały czas wczasów.

 

Galeria zdjęć z naszych Zimowych Wczasów z Regresingiem Gąski styczeń/luty 2017